• Siparişim kaç günde kargoya verilir?

Siparişlerin kargoya verilmesi herhangi aksi bir bilgi verilmemişse 14:00’e kadar olan siparişler aynı iş günüdür. [Bu bir taahhüt olmamakla birlikte aciliyeti olan kargolar için bilgi alabilirsiniz.]

Bu süreler kargo şirketlerinin yoğunluğu, resmi tatiller, doğal afet, terör vb. olağanüstü durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir.

  • Kargom/Siparişim ne zaman ulaşır?

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra büyük şehirler için %90 ertesi gün teslimat yapılmaktadır. Diğer şehirler için teslimat süresi MNG, Sürat Kargo, PTT ve diğer kargo şirketleri aracılığıyla 1-7 iş günü arasında değişmektedir.

Bu süreler kargo şirketlerinin yoğunluğu, resmi tatiller, adreste bulunmamanız gibi sebeplerle değişkenlik gösterebilmektedir.

Kargo şirketlerinin bulunmadığı ve “mobil bölge” diye adlandırdığı bölgelerde ise her hafta belli dağıtım günleri bulunmaktadır. Bu dağıtım günlerinde kargo teslimatı yapılmaktadır.

Siparişinizi, Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

  • Ürünü kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Kargonuzu ister adrese teslim, ister şubeye teslim olarak alabilirsiniz. Kargo şubesinden almak istediğiniz siparişiniz için adres kısmına gelmesini istediğiniz kargo şubesinin ismini, bilmiyorsanız kargo şubeden teslim almak istediğinizi ve adres kısmına en yakın mahalleyi yazmanız yeterli olacaktır. Kargonuz o mahallede bulunan veya o mahalleye dağıtım yapan en yakın şubeye gönderilecektir.

  • Yurt Dışına Sipariş Verebilir miyim?

Yurt dışına sipariş verebilirsiniz. Sipariş öncesinde  +90 542 822 54 34 numaralı WhatsApp iletişim hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Teslimat ve diğer konularda daha fazla bilgi almak için Sık Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilirsiniz.

Konuşmayı Başlat !
1
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?